Reklamowe ozdoby Wielkanocne

Wielkanoc to czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Jest to także czas obdarowywania bliskich i przyjaciół prezentami. Wielkanoc to doskonała okazja do spotkań, radość z nadchodzącej wiosny i świętowanie.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji dekoracji i upominków wielkanocnych. Istnieje kilka sposobów by znaleźć właściwe prezenty wielkanocne dla dzieci. Prezenty na Wielkanoc powinny być oryginalne, pomysłowe, ciekawe i także zaskakujące. U nas znajdziesz ciekawe upominki i dekoracje na Wielkanoc.

Reklamowe ozdoby WielkanocneOzdoba Wielkanocna jako gadżet reklamowy

Jest to bardzo popularna i specjalna dekoracja na Wielkanoc, zrobiona z trawy w kształcie gniazda. To gniazdo z trawy z trzema jajkami w środku będzie idealną dekoracją Twojego domu.
Wymiary: 20cm x 7cm

 

Reklamowy wieniec WielkanocnyReklamowy wieniec Wielkanocny

Ten wielkanocny wieniec z jaj jest symboliczną ozdobą wielkanocną. Możesz powiesić go na drzwiach lub ścianie jako ciekawą dekorację, lub podarować bliskim czy znajomym jako upominek wielkanocny.
Wymiary: 25,5 cm

 

Wielkanocny reklamowy zajączekWielkanocny reklamowy zajączek

Nasz siedzący wielkanocny zajączek z koszyczkiem jest nie tylko prostą ale i przepiękną ozdobą wielkanocną. Podkreśl ten niepowtarzalny klimat świąt Wielkiej Nocy z naszym zajączkiem wielkanocnym.
Wymiary: 25cm x 19cm x 38cm

 

Świąteczna ozdoba reklamowaŚwiąteczna ozdoba reklamowa

Mamy w ofercie ten najbardziej popularny koszyk wielkanocny na sprzedaż. Ozdobiony kurczaczkiem i jajkami jest bez wątpienia najlepszą dekoracją wielkanocną.
Wymiary: 29cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>